گروه شركت هاي جهانبان
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

ويزا كار استراليا
شما عزيزان مي توانيد با مطالعه اين مقاله اطلاعات مورد نياز در خصوص كشور استراليا ، مراحل و مدارك مورد نياز جهت ويزا كار استراليا را اخذ نماييد و همچنين ميتوانيد براي كسب اطلاعات بيشتر با كارشناسان ما تماس حاصل نموده و از مشاوره تخصصي و رايگان كارشناسان ما بهرمند شويد و سپس با داشتن اطلاعات كافي و مناسب جهت ويزاي كار استراليا اقدام فرماييد.

امروزه افراد زيادي براي مهاجرت كاري به استراليا، نحوه اخذ اقامت دائم استراليا، اقامت از طريق كار در استراليا، راه هاي ورود به استراليا، جزئيات ويزاي كار استراليا و..سوالاتي را مطرح مينمايند. چرا كه ويزا كار استراليا يكي از قويترين نوع ويزاهاي كار در دنيا و همچنين يكي از زود بازده ترين نوع ويزا در جهت اخذ اقامت دائم استراليا ميباشد. بنابراين عده زيادي از دوستان مايل به اخذ ويزاي كار استراليا هستند.


استراليا كشوري است نيمه اسيايي نيمه اروپايي وششمين كشور پهناور دنياست. كشوري است توسعه يافته با اقتصاد متكي بر بازرگاني و كشاورزي است. پايتخت آن كانبرا است ولي شهرهايي كه بيشترين متقاضي را براي ويزاي كار دارد ملبورن و سيدني است كه از جمله شهرهاي گران دنيا ميباشند.

ازجمله راههاي پرطرفدارمهاجرت به استراليا از طريق ويزاي تخصص يا ويزا كار استراليا است.ويزاهاي كار در كشور استراليا به صورت point based system است و شما بايد مطمئن شويد ميتوانيد حداقل ۶۰ امتياز طبق جداول امتيازي ارائه شده در اين مقاله از مدرك تحصيلي و مدارك كاري و دانش زباني همچنين دوره هاي مختلفي كه گذرانده ايد و positive list كسب كنيد تا بتوانيد براي اين تايپ ويزا اقدام كنيد.

انواع ويزا كار استراليا
ويزاي كار مربوط به افراد ساكن در استراليا
ويزاي كار مربوط به افراد ساكن در خارج از استراليا (۱۹۰،۴۸۵،۴۸۹،۴۵۷،۱۸۷،۱۸۶)
در اين مقاله راجع به هر دو بخش اشاره شده صحبت ميكنيم ولي تمركز اصلي ما روي بخش دوم است. به طور كلي تمام ويزاهاي كاري استراليا كه براي متقاضيان خارج از استراليا تعريف شده اند توسط شهروندان درون خاك استراليا نيز در دسترس هستند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۱:۵۴ ] [ جهانبان ]

ويزا تحصيلي فرانسه
اين صفحه شامل اطلاعاتي در رابطه با ويزا تحصيلي فرانسه در تمامي مقاطع مي باشد . علاقمندان تحصيل در فرانسه در هر مقطع مي توانند پس از كسب اطلاعات اوليه از طريق وبسايت، با كارشناسان ما تماس بگيرند تا از اطلاعات دقيق و مشاوره رايگان و تخصصي كارشناسان ما استفاده نمايند.

در كشور فرانسه آموزش كودكان با دوره آمادگي از ۵ سالگي آغاز مي شود. تحصيلات دوره ابتدايي از ۶ سالگي شروع مي شود و پنج سال به طول مي انجامد. سپس كليه دانش آموزان به يك دوره چهار ساله اجباري وارد مي شوند. بعد از آن دوره تحصيلات متوسطه عمومي را آغاز مي كنند و به مدت سه سال ادامه مي دهند. مجموع تحصيلات پيش دانشگاهي در فرانسه ۱۲ سال است كه منجر به اخذ مدرك ديپلم دبيرستان مي گردد.

دانشگاههاي فرانسه
اين كشور در گروه كشور هايي قرار دارد كه تحصيل در آنها به طور رايگان ارائه مي شود. اين كشور داراي ۸۴ دانشگاه و موسسه آموزش عالي مي باشد كه تحصيل در همه آنها به طور رايگان مي باشد و نكته مهم اين است كه تدريس در اين دانشگاه ها به گونه زبان فرانسوي مي باشد . متقاضيان براي اخذ ويزا تحصيلي فرانسه بايد براين زبان تسلط داشته باشند و امتحان TCFيا DELF را گذرانده باشند. امتحان  TCF، ۲سال  اعتبار دارد كه پس از اين مدت اعتبار آن از بين مي رود اما امتحان DELF، اعتبار آن پايان نخواهد يافت و درنتيجه حداقل مدركي كه شما به آن احتياج خواهيد داشت مدرك B1 مي باشد اما اين مدرك نيز به تنهايي براي اخذ ويزا تحصيلي فرانسه كافي نيست.

كساني مي توانند به دانشگاه ها و مؤسسات فوق راه يابند كه ديپلم دبيرستان را گرفته باشند. براي ورود به مراكز آموزش عالي ديگري مانند مدارس عالي دولتي (Ecole Nationale)، مدارس عالي خصوصي و نيز مؤسسه هايي كه براي تربيت نيروهاي متخصص تأسيس شده اند، از داوطلبان امتحان تخصصي مي گيرند. در فرانسه شرط ورود به دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي براي خارجيان قبولي در امتحان ورودي سراسري زبان است.

پس از برگزاري كنفرانس اروپا در سال ۱۹۹۸ كه طي آن تصميم گرفته شد كشورهاي اروپايي براي تسهيل در مقايسه و تشخيص مدارك تحصيلي در قالبي يكسان اعطاي مدرك نمايند، نظامي جديد براي مقاطع تحصيلي آموزش عالي در كشور فرانسه مشهور به LMD — Licence, Master, Doctorat اعلام گرديد كه از سال ۲۰۰۲ به اجرا در آمد.

اخذ ويزا تحصيلي فرانسه شامل مقاطع فوق ليسانس و دكترا مي باشد .  فوق ليسانس در اين كشور شامل دوره هاي يك ساله ( معادل فوق ليسانس ايران ) و دوره هاي ۲ ساله ( ۱ سال فوق ليسانس و ۱ سال پيش دكترا ) مي باشد كه پس از گذراندن آن مي توانند وارد مقطع دكترا شوند و اكنون طول دوره دكترا ۳ سال مي باشد كه بيشتر شامل  Reaserch و تحقيق مي باشد.

شرايط اقامت در اين كشور به اين گونه مي باشد كه اگر فردي ۷ سال به طور مستمر در آنجا باشد ( تحصيلي ، كار و … ) مي تواند اقامت دائم اين كشور را دريافت نمايد وپس  از يك هفته ورود به اين كشور مقيم آنجا بشمار مي رود . هم چنين فرد متقاضي در طول تحصيل در مقاطع مختلف تحصيلي ۲۰ ساعت در هفته حق كار دارد كه اگر در اين دوره كارفرما فرد را بيمه كند به محض بيمه كردن كار فرما ، اقامت دائم را مي گيرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۳:۵۷ ] [ جهانبان ]

ويزا تحصيلي استراليا

آيا ميدانيد كشور استراليا با وجود داشتن تنها ۲۳ ميليون جمعيت بعد از امريكا و انگلستان بيشترين تعداد دانشجو و دانش آموز از كشورهاي ديگر را دارد؟ در حقيقت اين امر زياد شگفت اور نيست هنگامي كه شما در نظر بگيريد كه ۷ دانشگاه از ۱۰۰ دانشگاه برتر دنيا در استراليا قرار دارد همچنين بيش از ۲۲۰۰۰ كورس در سال در ۱۱۰۰ موسسه آموزشي عالي اين كشور برگزار ميشود. در رتبه بندي سيستم هاي آموزش عالي, كشور استراليا بالاتر از كشورهايي ماننند آلمان و ژاپن قرار دارد. طبق آمار هاي مربوط به بررسي كيفيت زندگي دانش جويان مقيم در كشور هاي ديگر ۵ شهر از ۳۰ شهر برتر دنيا در استراليا قرار دارد.


افرادي كه روياي تحصيل در معتبرترين دانشگاههاي دنيا را در سر ميپرورانند حتي اگر يكبار فكر استراليا به ذهنشان خطور كرده و به اين كشور به عنوان يك مقصد براي تحصيل انديشيده اند. براي تحصيل در استراليا شما بايد پذيرش از يك مقطع تحصيلي در يكي از موسسات آموزشي استراليا را داشته باشيد و به وسيله ان براي اخذ ويزا تحصيلي استراليا اقدام كنيد.

مراحل اخذ ويزا تحصيلي استراليا
• تصميم گيري روي مقطع و دانشگاهي كه ميخواهيد براي آن اقدام كنيد
• ارسال application خود به آن دانشگاه
• دريافت و تاييد كردن نامه offer دانشگاه
• دريافت رسيد قطعي الكترونيكي ثبت نام
• مراجعه به سفارت براي اخذ ويزاي تحصيلي

مدارك مورد نياز جهت اخذ ويزا تحصيلي استراليا
• مدارك تحصيلي شما
• مدارك زبان مورد نياز به مقطع تحصيلي مربوطه
• مدرك مبني بر اثبات تمكن مالي شما در دوران تحصيل
• مدارك مبني بر اثبات سلامت جسمي شما


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۷:۵۸ ] [ جهانبان ]

ويزا تحصيلي كانادا
اين صفحه شامل اطلاعاتي در رابطه با ويزا تحصيلي كانادا در تمامي مقاطع مي باشد . علاقمندان تحصيل در كانادا در هر مقطع مي توانند پس از كسب اطلاعات اوليه از طريق وبسايت، با كارشناسان ما تماس بگيرند تا از اطلاعات دقيق و مشاوره رايگان و تخصصي كارشناسان ما استفاده نمايند. چنانچه مايل به ادامه تحصيل در كانادا را مي باشيد، مناسبتر است پيش از عمل نهايي، چند نكته درباره اين كشور بدانيد. بعضي از دلايلي كه اخذ ويزا تحصيلي كانادا را براي علاقمندان جذاب مي كنند، بدين شرح مي باشند.

استانداردهاي بالا و كنترل كيفيت تحصيلي در كانادا باعث شده است مدارك تحصيلي دريافتي از دانشگاه هاي اين كشور، راه را براي ادامه تحصيل در دانشگاه هاي بين المللي و نيز يافتن شغل هاي پردرآمد هموار نمايد خيلي از افراد به كانادا لقب اروپاي آمريكا را داده اند بدين دليل كه كشوري زيبا با امكانات آمريكا مي باشد اما امنيت اروپا را دارد. مدارك تحصيلي دريافتي از كانادا، در اقصي نقاط جهان معتبر هستند و در سطح مدارك دانشگاهي دريافتي از انگلستان و آمريكا به شمار مي آيند.

كيفيت زندگي و تحصيل در كانادا، در زمره بالاترين سطوح بين المللي به شمار مي آيد، ليكن هزينه زندگي و شهريه دانشگاه هاي اين كشور نسبت به آمريكا و انگلستان كمي پايين تر است و هر سال در حدود ۱۰ تا ۱۲ هزار دلار  مي رسد همين امر سبب جذب متقاضيان بيشماري جهت اخذ ويزا تحصيلي كانادا گرديده است. البته بايد اين نكته را نيز در نظر داشت كه تحصيلات كارشناسي ارشد در انگلستان تنها يك سال به طول مي انجامد در حالي كه طول تحصيلات كارشناسي ارشد در كانادا، دو سال است لذا بي اغراق ميتوان گفت بر خلاف تصور خيلي از اشخاص ، تحصيل در انگلستان ارزان تر از كانادا مي باشد.

چنانچه شما ممكن است با فرهنگ دوستانه و باز كانادا آشنايي داشته باشيد، شايد اين را ندانيد كه سازمان ملل متحد، به طور مستمر اين كشور را به عنوان يكي از بهترين جاهاي دنيا براي زندگي بر مي گزيند بدين جهت اشخاص زيادي مايل به اخذ ويزا تحصيلي كانادا مي باشند. شما به عنوان يك دانشجوي بين المللي در كانادا، از همان آزادي هايي بهره مند مي شويد كه شامل شهروندان كانادا نيز مي شود. كانادا كشوري است دو زبانه و در زمينه آموزش زبان، از زمره كشورهاي پيشرو جهان به حساب مي آيد. از آنجا كه يادگيري زبان هاي فرانسوي و انگليسي، بخشي ضروري از آموزش عالي در كاناداست، شما مي توانيد تسلط خود را به هر يك از اين زبان ها ارتقا بخشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۵:۳۶ ] [ جهانبان ]

ويزا توريستي انگلستان
شما عزيزان مي توانيد با مطالعه اين مقاله اطلاعات مورد نياز در خصوص كشور انگلستان ، مراحل و مدارك مورد نياز جهت ويزا توريستي انگلستان را اخذ نماييد و همچنين ميتوانيد براي كسب اطلاعات بيشتر با كارشناسان ما تماس حاصل نموده و از مشاوره تخصصي و رايگان كارشناسان ما بهرمند شويد و سپس با داشتن اطلاعات كافي و مناسب جهت ويزاي توريستي انگلستان اقدام فرماييد.

انگليس، سرزميني كهن است كه در قاره‌ي اروپا قرار گرفته است. اين كشور بخشي از حكمراني بريتانيا كبير به شمار مي‌رود و جزاير كوچك و بزرگ بسياري در آن، جاي گرفته است. انگليس نقش انكار ناپذير و مهمي در معادلات جهاني ايفا مي‌كند و به دليل طبيعتي چشم‌نواز و همچنين آثار تاريخي زيبا و ارزشمند، به يكي از مقاصد گردشگري تبديل شده است. انگليس در بخش جنوبي بريتانياي كبير قرار دارد.جمعيت كل بريتانيا كمي بيش از ۶۰ ميليون نفر است كه بيش از ۵۰ ميليون نفر از اين جمعيت در انگلستان زندگي مي­كنند. علاوه بر گويش­هاي مختلف كه در نقاط مختلف بريتانيا صحبت مي­كنند، انگليسي زبان اصلي كشور انگلستان است.

انگلستان با حدود هزار كيلومتر مرز ساحلي، بزرگ­ترين كشور بريتانيا محسوب ميگردد كه سالانه افراد زيادي را از شهروندان كشورهاي ديگر براي مهاجرت يا كار در انگلستان به سوي خود جذب مي­كند. لندن، پايتخت انگلستان هم با حدود ۸ ميليون نفر جمعيت، بزرگ­ترين شهر اروپاست. علاوه بر لندن، مناطق ديگري نيز در اين كشور وجود دارد كه مي‌توان آن‌‌ها را از مقاصد گردشگري مسافران خارجي بيان كرد.

باث (Bath)، منطقه‌اي اشرافي با ساختمان‌هايي باشكوه و زيبا و برخوردار از چشمه‌هاي آب گرم است كه هر ساله ميزبان مسافران بسياري از سراسر جهان است. كمبريج دانشگاهي است كه در سال ۱۲۰۹ ميلادي ساخته شد و يكي از برترين دانشگاه‌هاي دنيا محسوب مي‌شود. آكسفورد، يكي از قديمي‌ترين مناطق انگليس است كه يكي از كهن‌ترين دانشگاه‌هاي جهان نيز در آن قرار دارد. در اين منطقه مي‌توان بقاياي قلعه‌ي نورمن و ساختمان كليساي جامع را نيز مشاهده كرد كه بيانگر تاريخ كهن اين كشور است.

درياچه‌ ديستريكت، يكي از زيباترين جاذبه‌هاي طبيعي در انگليس است كه با چشم‌اندازي باورنكردني در كامبريا قرار دارد. همچنين Windermere، طولاني‌ترين درياچه‌ي انگليس نيز در اين منطقه است كه فضايي منحصربه‌فرد را به وجود آورده است. زيبايي‌ها و جاذبه‌هاي گردشگري در انگليس به گونه‌اي است كه سفر به اين سرزمين كهن، نيازمند زماني طولاني است تا بتوان با تماشاي تمامي آن‌ها، لذتي شگرف را تجربه كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۳:۳۲ ] [ جهانبان ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By 123blog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب